Vlakem z Číny

Železniční přeprava z Číny je mezistupeň mezi pomalou námořní a rychlou leteckou přepravou. V posledních několika letech se tento mód přepravy stal běžnou součástí transportních možností na trase z/do Číny. Spolupracujeme přímo s vlakovými operátory, se kterými vytváříme produkt vlakové přepravy do České republiky. Naši hlavní konkurenční výhodou je znalost lokálního trhu v Číně. CFS ČT tento trh průběžně a pečlivě sleduje a díky tomu je schopna zákazníkovi navrhnout nejvhodnější koridor a servis vzhledem k místu nakládky/vykládky, ale i vzhledem k požadavku na cenu, rychlost a stabilitu servisu. Zajišťujeme tak vlakové přepravy z Číny pro řadu spedičních firem v ČR ale i v Německu.

Běžně zákazníkům nabízíme řešení na základě několika vlakových operátorů rozdělených na PREMIUM a ECONOMY servis. Využíváme všechny důležité terminály v Číně, jako je Chengdu, Chongqing, Jinan, Xian, Wuhan či Zhengzhou.

Aktuálně na trhu dominuje přímý vlakový servis z Xianu přímo do České Třebové s bezkonkurenčním transitním časem a spolehlivostí servisu.

Transitní čas Xian – Česká Třebová – cca 17 dní.
Transitní čas „door“ Čína – „door“ Česká republika – cca 25 – 30 dní.

Zajišťujeme servis jak pro FCL, tak pro LCL zásilky a to jak v importním, tak v exportním směru. Kromě toho zajišťujeme i kompletní návazné služby jako jsou:

  • vykládka kontejneru
  • rozvoz na finální místo určení
  • celní projednání
  • služby nezávislého destinačního agenta pro předplacené zásilky
  • fixace zboží do kontejneru a rozložení váhy dle pravidel vlakových operátorů

Krátké dodací lhůty a nízké náklady

Krátké tranzitní časy vám pomohou pružněji reagovat na požadavky zákazníků nebo na výpadky materiálů od dodavatelů, to vše za přijatelnější sazby, než je tomu u letecké přepravy. Zvýšíme spolehlivost dodání zboží i vašeho plánování. Železniční přeprava výrazně sníží náklady na dopravu oproti letecké přepravě.