CO DĚLÁME

Zabýváme se nakládkami a vykládkami námořních kontejnerů, skladováním, celními službami a díky těsné blízkosti kontejnerového terminálu i železničními přepravami mezi Čínou a Evropou.

JAK PŘEMÝŠLÍME

Předpokládáme, že budoucnost dodavatelských řetězců v regionu musí být postavena na principu široké spolupráce, sdílení infrastruktur, sítí, služeb, procesů a lidských zdrojů. Celá rozsáhlá oblast od Hradce Králové přes Jihlavu, Brno, Olomouc, Šumperk až přes polské Kladsko, jíž je Česká Třebová geografickým středem, postrádá multimodální logistické centrum, které má potenciál pozvednout konkurenceschopnost místních firem využíváním moderních logistických technologií.

NÁŠ TÝM

Máme zkušenosti z různých oblastí logistiky (automotive, zasilatelství, celní odbavení, skladování, projektové cargo, mezinárodní železniční přepravy) a sdílíme tyto znalosti, abychom vybudovali unikátní veřejné logistické centrum

FILOZOFIE CFS ČT

Vycházíme z myšlenek nikdy nerealizovaného projektu veřejných logistických center. Centrum by se mělo stát velkým logistickým hypermarketem, kde si zákazníci nakupují jen ty služby, které pro optimalizaci svých dodavatelských řetězců potřebují bez nutnosti utrácení za služby, které nepotřebují nebo jsou schopni si je efektivně zajistit sami.

ČLEN SVAZU SSL

Jsme členy Svazu spedice a logistiky České Republiky (SSL) a pracujeme dle všeobecných zasílatelských podmínek SSL.