Skladování zboží

V našem skladovém areálu v České Třebové disponujeme moderní skladovou plochou o celkové výměře 4500 m2 a skladové výšce 10 m, která je rozdělena do dvou propojených skladových hal. Dalších 3800 m2jsme schopni připravit na míru během několika měsíců od závazné rezervace. Efektivně využíváme prostor a plně zohledňujeme specifické pokyny pro uskladnění. Bezpečné a přehledné skladovací prostory umožní rychle zpracovat příjem i expedici. Skladová evidence zboží je vám neustále k dispozici.

Skladujeme široký sortiment zboží našich klientů – suroviny a výrobní polotovary, průmyslové a spotřební zboží, spotřební a obalový materiál, kosmetiku, elektroniku, nábytek, sběratelské předměty, archiv firemních dokumentů, atd. Pro uskladnění citlivých komodit je možné využít i menší příruční sklady, kde můžeme zaručit systém speciální ostrahy, vyšší teplotní režim i uskladnění velmi nebezpečného zboží.

Skladové prostory „třídy A“

Naše sklady jsou temperované a elektronicky zabezpečené (EZS, kamerový systém). Za celou dobu existence společnosti nedošlo k jediné škodní události způsobené krádeží či vloupáním. Za převzaté a uskladněné zboží přebíráme plnou odpovědnost (s výjimkou skrytých vad, zkazitelnosti zboží, vnitřního stavu balení, apod.), až do jeho výdeje. Provádíme pravidelnou inventarizaci skladových zásob, v termínech dohodnutých s klienty. Provádíme pravidelný úklid skladových ploch (strojové mytí podlah).

Dle charakteru zboží a četnosti jeho obrátky jej skladujeme na volné ploše, v paletových regálech i v policových regálech. Způsob skladování můžeme přizpůsobit potřebám klienta a charakteru požadovaných manipulačních služeb. Ceny skladování vycházejí z konkrétních požadavků zákazníka jako je množství skladovaných palet, doba skladování, rozměry palet, citlivost zboží, celní režim, nebezpečnost zboží či náročnost na uskladnění a manipulaci, požadavky na služby s přidanou hodnotou.